Чарівна паличка Герміона Грейнджер - Harry Potter, Hermione Jean Granger, Magic Wand Зелений
- Готово до відправки
- Код: MRMWHEO04
525 ₴

Чарівна паличка Герміона Грейнджер - Harry Potter, Hermione Jean Granger, Magic Wand
Ласкаво просимо до магічного світу з чарівною паличкою Герміони Грейнджер із всесвіту Гаррі Поттера! Ця чарівна паличка відтворена так само як і у фільмі де була використана персонажем Герміона, одна з найрозумніших і найталановитіших чарівниць свого часу.
Вишукана та елегантна, чарівна паличка Герміони виконана з високою увагою до деталей, точно відтворюючи стиль та унікальні елементи оригінальної палички з книг та фільмів про Гаррі Поттера. Цей аксесуар стане невід'ємною частиною вашої колекції або чудовим подарунком для справжнього шанувальника чаклунства.
Візьміть у руки чарівну паличку Герміони і відчуйте себе, як справжній учень Школи чарівництва Хоґвортс. Пориньте в захоплюючий світ пригод, магії та дружби, представлений цією унікальною реплікою з улюбленого всесвіту Гаррі Поттера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.5 г |
- Ціна: 525 ₴

